Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

 

Ankara Perde Yıkama Firmamız, 15 yıldır müşterilerine özel devam eden verdiği kaliteli hizmetleri ve müşteri memnuniyeti odaklı titizlikle çalışmaları ile birlikte sizler için hizmetlerine devam etmektedirler.
Yıllardır sevilen ve alanında oldukça profesyonel personellerimiz tarafından dikkatli ve titiz bir şekilde perdelerinizi yıkamaktayız. Ankara’nın her yerine ulaşım sağlayan ve dilediğiniz gibi ev, iş yeri, otel, hastane, alışveriş merkezi, fabrika, okul, idare büroları gibi pek çok alanda hizmetler vermekteyiz.

Dilediğiniz zamanda bizlere ulaşabileceğiniz gibi evlerinizden ücretsiz servislerle aldığımız perdelerinizi bizlere emanet edebilir ve beklediğiniz kalite ve titizlikle çalışılmış perdelerinizi bizlerden tekrardan teslim alabilirsiniz.

“Müşterilerimiz iş ortaklarımızdır.” ilkesini benimseyerek çıkmış olduğumuz bu yolda sizlerin istek ve arzularını son derece önemsemiş, dikkatlice dinlemiş, bu istek ve arzularınız yönünde de çalışmakta ve sizlerin memnuniyetlerini bolca almaktayız.
Ve almaya da devam ettiğimiz bu memnuniyetler sonucunda bizler de yapmış olduğumuz işlerden gurur ve güvence duyarak sizlere sunduğumuz hizmetleri arttırarak devam etmiş bulunmaktayız.

Bizlere verdiğiniz bu memnuniyet ve ilgiden oldukça memnun olan firmamız, sizlere özel en kaliteli hizmetlerini sunmaya devam etmekte ve edeceklerdir.

Evlerimizin, iş yerlerimizin ve pek çok yerde bulunan ve bizlere özel bir alan yaratmakla beraber tasarımsal olarak da gözlerimizi büyüleyen perdelerimiz, takıldığı alanın göz bebekleri olan bu önemli parçalar, hem bizlerin sağlığı hem de tasarımsal olarak bizler için oldukça büyük bir öneme sahiptir.

Firmamız bu önemi bilerek ve göz önünde bulundurarak, sizlerin evlerinde veya iş yerlerinde en önemli yere sahip olan perdelerinizi, sağlığınızı bozmayacak olan malzemeler ile yıkıyor ve sizlere perdelerinizin uzun süre kullanım imkanlarını sunuyoruz.

Tamamen kullanıcı odaklı çalıştığımız firmamızda hem sizlerin sağlığını son derece önemsiyor hem de arzuladığınız o temizliğe sizleri kavuşturuyoruz.

Elinizde yıkadığınız perdelerin içerisinde biriken bakterileri ve lekeleri çıkarmak için oldukça fazla uğraştığınızı ve bu konuda ne kadar yorulduğunuzu biliyoruz. Perdelerinizi yıkarken hem çıkmayan kirlerden hem de yıkarken sizleri oldukça fazla yormasından şikayet ettiğinizi de biliyoruz.
Bu sebepten dolayı da, sizlerin yorulmaması adına ayrıca istediğiniz, dilediğiniz o kirlerin çıkması adına da perdelerinize özel kullandığımız temizlik malzemelerimiz ve profesyonel ekibimiz tarafından perdelerinizde tek bir kir lekeli bile kalmayacak.

Perdelerinizin ilk aldığınızdaki gibi tertemiz ve ferah olmasını sağlayan firmamız, hem sizin sağlığınızı kötü etkilemeyecek olan kullandığımız temizlik malzemeleri ile hem de sizleri yormadan perdeler üzerindeki çıkardığımız o lekeler ile sizlerin beğenisini bir kez daha kazanıyoruz. Ankara’nın her yerine ulaşım sağladığımız ve sizler adına çalıştığımız Ankara Perde yıkama Firmamız sizlere verdiği özel hizmetlere devam etmektedirler.

İstediğiniz ve dilediğiniz her anda bizleri arayarak dilediğiniz perdelerinizi yıkatabilir ve güvenle bizlere odanızın en gözde parçalarından olan ve sizlere özel alan yaratan perdelerinizi bizlere emanet edebilirsiniz.